14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde 14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize 14 Kasım üniversiteler tatil mi? Sorusuna doğru cevabı verdik. Aynı zamanda üniversiteler tatil olacak mı? Üniversiteler ne zaman tatil olacak? Üniversite ara tatili ne zaman? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

İstanbul’da yaşanan üzücü olay nedeniyle bazı üniversitelerin tatil olduğu hakkında bilgiler WhatsApp ve benzeri uygulamalarda paylaşılıyor. Bu konu hakkında henüz net ve resmi bir bilgi bulunmuyor olsa da sizler için 14 Kasım üniversiteler tatil mi? Sorusunu araştırdık ve aşağıda doğru cevabı veriyoruz.

14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

İstanbul’daki bazı üniversitelerin İstanbul / İstiklal Caddesi’nde yaşanan üzücü olay nedeniyle tatil olduğu bilgisi WhatsApp ve benzeri uygulamalarda paylaşılıyor. Henüz resmi makamlardan net ve kesin bir bilgi bulunmuyor olsa da üniversitelerin tatil olup olmayacağı konusunda bir duyuru paylaşılır ise sizlere buradan bilgi vermiş olacağız.

Resmi kaynaklardan paylaşılmayan hiçbir bilgiye bu konu da inanmayınız. Okulunuzun ve üniversitenizin paylaşacağı gerçek ve doğru bilgiye göre hareket ediniz.

Üniversite Ara Tatili Ne Zaman?

Eğitim öğretim yılı yarı tatili 2022 – 2023 yılı için 23 Ocak – 3 Şubat 2023 tarihleri arasında olacaktır. Planlanan üniversite ara tatilinin ilki 14 – 18 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olup ikinci ara tatil ise 17 – 20 Nisan 2023 tarihinde yapılacaktır.

İkinci ara tatil Ramazan bayramı ile birleştirilmiştir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın