Adana 29 Ekim İlkokulu Nasıl Gidilir

Adana 29 Ekim İlkokulu Nerede? Adana 29 Ekim İlkokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana 29 Ekim İlkokulu Nerede

Adana 29 Ekim İlkokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Alidede, 29003. SK. No:31 01020 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana 29 Ekim İlkokulu Nasıl Gidilir

Adana 29 Ekim İlkokulu nasıl gidilir, Adana 29 Ekim İlkokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana 29 Ekim İlkokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

  • 110, 185, 162, 111, 157, 185, 130 numaralı otobüslere binerek okula gidebilirsiniz.
Adana 29 Ekim İlkokulu İletişim

Telefon: 0 (322) 352 5842

Adana 29 Ekim İlkokulu Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın