Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Nerede? Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Nerede

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Levent Mahallesi 1799 Sok No1 Yüreğir/Adana Karşısı olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu nasıl gidilir, Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

123 Yeşilbağlar
122 Balcalı
174 MERKEZ OTOGAR-MOBİLYACILAR SİTESİ
181 TAŞ KÖPRÜ – HEREKLİ
183 TAŞ KÖPRÜ – KÜRKÇÜLER
184 TAŞ KÖPRÜ – BAKLALI
185 KÜÇÜK SAAT – E.VİLAYET – İNCİRLİK
186 TAŞ KÖPRÜ – SULUCA
187 TAŞ KÖPRÜ – ÇELEMLİ – GEÇİTLİ
191 TAŞ KÖPRÜ – YAKAPINAR – GEÇİTLİ
403 TAŞ KÖPRÜ – CEYHAN – YUMURTALIK
407 HAVALİMANI – ÇOKÇAPINAR – CEYHAN
Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu İletişim

Telefon: (0322) 346 5515

Adana Cahit Zarifoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

 

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın