Adana Fatih Mehmet İlkokulu Nasıl Gidilir

Adana Fatih Mehmet İlkokulu Nerede? Adana Fatih Mehmet İlkokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Fatih Mehmet İlkokulu Nerede

Adana Necatibey İlkokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Fatih Mah. 73169 SK. Fatih Mehmet İlkokulu Blok No 4/1 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Fatih Mehmet İlkokulu Nasıl Gidilir

Adana Fatih Mehmet İlkokulu nasıl gidilir, Adana Fatih Mehmet İlkokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Fatih Mehmet İlkokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

157E.Vilayet
158M1
175Kanal Köprü
176Salbaş
188Karaisalı
190Salbaş – Körüklü
192Aflak
196Kanalköprü
414Meydan Yaylasi
İTİMAT 3Küçüksaat – Çarşi
İTİMAT 4Esentepe – Kurttepe
İTİMAT 6Bld. Evleri – Medline Hst.
İTİMAT 72000 Evler – Carrefoursa
155Balcali – Atü
409Çifte Minare
İTİMAT 1Küçüksaat – Çarşi
166Sarihuğlar
133Dağlioğlu
Adana Fatih Mehmet İlkokulu İletişim

Telefon: 0 (322) 261 6330

Adana Fatih Mehmet İlkokulu Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın