Adana Gazi Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Gazi Ortaokulu Nerede? Adana Gazi Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Gazi Ortaokulu Nerede

Adana Gazi Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere Cemalpaşa Mah. Valiyolu Cad. No:37 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Gazi Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Gazi Ortaokulu nasıl gidilir, Adana Gazi Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Gazi Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

162Fevzipaşa Mah
164Hastaneler
111Dsi Toki
115Optimum
158Akkuyu Toki
165Çamlibel Anadolu Lisesi
174Mobilyacilar Sitesi
135Balcalı
140M1
125Havalimani✈︎
197Aqualand
Adana Gazi Ortaokulu İletişim

Telefon: 0 (322) 453 0939

Eskişehir Salih Zeki Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın