Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Nerede? Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Nerede

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere Yeşilyurt Mah. 70651 SK. 6/1, 01140 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

409 Çifte Minare
115 Çukurova Devlet Hastanesi
155 Balcali – Atü
156 M1
159 Gülbahçesi
İTİMAT 3 Küçüksaat – Çarşi
İTİMAT 1 Küçüksaat – Çarşi
Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi İletişim

Telefon: 0 (322) 227 8017

Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın