Adana Mehmet Akif Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Mehmet Akif Ortaokulu Nerede? Adana Mehmet Akif Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Mehmet Akif Ortaokulu Nerede

Adana Mehmet Akif Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yeşilyurt, 70028. SK. No:2 01150 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Mehmet Akif Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Mehmet Akif Ortaokulu nasıl gidilir, Adana Mehmet Akif Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Mehmet Akif Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

CEMALPAŞA 3S.Demirel – Ruh Sağliği
ÖZEN 2Yeşilyurt
ÖZEN 3Seyhan Uygulama
CEMALPAŞA 1Fuar Alani – Kabasakal
CEMALPAŞA 2Şambayat Toki
ÖZEN 1Seyhan Uygulama
112Balcali
114M1
115Çukurova Devlet Hastanesi
116Balcali – Atü
121Yeşiloba Toki – M1
122Balcalı
123Yeşilbağlar
130Hadırlı
131Akkapı
133Dağlioğlu
142Eski Vilayet
170Havutlu
172Şambayat Toki
Adana Mehmet Akif Ortaokulu İletişim

Telefon: 0 (322) 225 9392

Adana Mehmet Akif Ortaokulu Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın