Adana Mimar Kemal İlkokulu Nasıl Gidilir

Adana Mimar Kemal İlkokulu Nerede? Adana Mimar Kemal İlkokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Mimar Kemal İlkokulu Nerede

Adana Mimar Kemal İlkokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yenibaraj, 01140 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Mimar Kemal İlkokulu Nasıl Gidilir

Adana Mimar Kemal İlkokulu nasıl gidilir, Adana Mimar Kemal İlkokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Mimar Kemal İlkokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

132Hastaneler-Balcalı
144Yeşiloba – M1
155Balcali – Atü
159Gülbahçesi
161M1
162Fevzipaşa Mah
164Hastaneler
166Sarihuğlar
112Balcali
114M1
115Çukurova Devlet Hastanesi
116Balcali – Atü
121Yeşiloba Toki – M1
122Balcalı
123Yeşilbağlar
130Hadırlı
131Akkapı
133Dağlioğlu
142Eski Vilayet
170Havutlu
Adana Mimar Kemal İlkokulu İletişim

Telefon: 0 (322) 225 9947

Adana Mimar Kemal İlkokulu Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın