Adana Sakarya Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Sakarya Ortaokulu Nerede? Adana Sakarya Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Sakarya Ortaokulu Nerede

Adana Sakarya Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Hürriyet Mah. Hürriyet Sk. 01020 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Sakarya Ortaokulu Nasıl Gidilir

Adana Sakarya Ortaokulu nasıl gidilir, Adana Sakarya Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Sakarya Ortaokulu Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

ÖZEN 1YENİBEY – ÇARŞI – DÖŞEME – ŞEHİTLER BLV. – S.UYGULAMA
ÖZEN 2YENİBEY – ÇARŞI – MARSA – VALİLİK – YEŞİLYURT
ÖZEN 3YENİBEY – ÇARŞI – Z.PAŞA – YEŞİLYURT – ŞEHİTLER BLV. – S.UYGULAMA
130Hadırlı
131Akkapı
177Çifteminare
189Çifte Minare
Adana Sakarya Ortaokulu İletişim

Telefon: 0 (322) 352 6254

Adana Sakarya Ortaokulu Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın