Afyonkarahisar

Afyonkarahisar veya eski ve halk arasındaki ismiyle Afyon, 700 bin aşan nüfusu ile Ege Bölgesinde yer alan bir şehirdir. Kaplıcaları, sucuğu, kaymağı ve haşhaşı ile ünlü Afyon ilimizde gezilip görülecek çok sayıda turistik alan bulunmaktadır.

Afyon Nasıl Gidilir?

Uçakla
Afyon ilimizde havaalanı bulunmamaktadır. Fakat 2012 yıllında hizmette giren Kütahya Zafer Havaalanı Kütahya ilimize yakındır. Buraya gelip yaklaşık 1 saat yolculuktan sonra Afyon ilimize ulaşabilirsiniz.
Otobüsle
Başta büyük şehirler olmak üzere ülkemizin 81 şehrinde doğrudan veya aktarmalı olarak buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada Metro, Pamukkale, Özkaymak, Buzlu, Topçam,Vib ve Marses turizm gibi birçok firma bulunur. Bu firmalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon otogarı kent merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur.
Trenle
Afyon,  Ülkemizde dört ayrı demiryolu hattının birleştiği noktada bulunuyor. Buraya Konya, Isparta, Denizli ve Kütahya illerinden doğrudan diğer birçok ilden aktarmalı olarak tren ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon tren garında günde yaklaşık 18 tren hattı geçmektedir. Afyon kent merkezinden yer alan Afyon Ali Çetinkaya Tren Garı ile buraya ulaşım sağlamanız mümkündür.
Gemiyle
Afyon ilimizde deniz ulaşımı yapılmamaktadır.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Afyonkarahisar’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyonkarahisar ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;

Afyonkarahisar ili;

  • Konya iline 223 km
  • Ankara iline 256 km
  • Bursa iline 273 km
  • Antalya iline 292 km
  • İzmir iline 327 km
  • İstanbul iline ise 460 km uzaklıktadır.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın