Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Sofular Merkez, Saraydüzü Cd., 05200 Amasya Merkez/Amasya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

129 Orhanlı – Hatay Devlet Hastanesi
133 Lazkiye Cd. – Havaalanı
401 Deniz Mh. – Samandağ – Antakya
402 Aknehir – Antakya
403 Büyükçat – Antakya
404 Yaylıca – Antakya
405 Tomruksuyu – Antakya
406 Yaylıca – Fidanlı – Antakya
407 Yaylıca – Batıayaz – Antakya
408 Çubukçu – Antakya
409 Yeniçağ – Antakya
410 Tavla – Antakya
122 Otogar
105 Otogar
102 Otogar
108 Meydancık
112 Hatay Devlet Hastanesi
114 23 Temmuz Anadolu Lisesi
126 Ekinci
104 Aşağıokçular

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: (0358) 211 04 00

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın