Avcılar Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Avcılar Bit Pazarı Nerede, Avcılar Bit Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Avcılar Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Avcılar Bit Pazarı Nerede

Avcılar Bit Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yeşilkent, Okul Cd. No:39, 34325 Avcılar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Avcılar Bit Pazarı Nasıl Gidilir

Avcılar Bit Pazarı nasıl gidilir, Avcılar Bit Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Avcılar Bit Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
76BCihangir Mahallesi – Son Durak Yönü
76OCihangir Mahallesi – Son Durak Yönü
147İbrahim Koçaslan Ortaokulu – Yenibosna Metro Yönü

Avcılar Bit Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Ambarli Siteler – Cihangir Mahallesi Yönü6 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

4.3/5 - (3 votes)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın