Ayaş Pazarı Hangi Gün (Yeni Bilgi)

Ayaş pazarı hangi gün, Ayaş pazarı hangi gün kuruluyor, Ayaş pazarı ne gün şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olabilir. Bu içeriğimizle birlikte Ankara, Ayaş pazarı hangi gün ve benzeri olan başlıkların her birisinde detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Ankara’nın en sosyete ve en çok gidilmesi gereken pazarlarından bir tanesi olan Ankara Ayaş pazarı bir çok ürün, meyve ve sebze satışına ev sahipliği yapılmaktadır. Sadece Ankara’lıların değil çevre illerinde gözdesi olan Ayaş pazarında bulamayacağınız hiçbir ürün yok diyebiliriz. Çankaya bölgesinde kurulan pazarlar her gün farklı semtlerde kurulmuş oluyor ve pazarı ziyaret eden kişilere bir çok ürünü, meyve ve sebzeyi en uygun fiyattan pazarlıyor. Peki Ankara Ayaş pazarı hangi gün? Diyorsanız işte o yeni bilgilerimiz…

Gölbaşı Halk Pazarı Hangi Gün

Seğmenler ve Karşıyaka mahallesinde kurulan Gölbaşı halk pazarı haftanın 2 günü çalıştırılmaktadır. Cumartesi günü Karşıyaka ve Seymenler mahallesinde kurulan pazarın Çarşamba günü de aynı mahallelerde kurulduğu bilinmektedir.

Ankara Yenikent Semt Pazarı Hangi Gün

Ankara’nın en büyük pazarlarından bir tanesi olan Yenikent semt pazarı, Cuma günü ve Pazartesi günü kurulmaktadır. Yunus Emre ve Yenikent semt pazarları eskiden Cumartesi günü kurulmaktaydı fakat güncel takvime göre Pazar her Cuma günü kurulmaya başlanmıştır. Aynı zamanda Pazar günü kurulan Pazar, Pazartesi gününe kaydırılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Pazartesi günü Pınarbaşı mahallesi ve Törekent pazarlarına gidebilirsiniz.

Kazan Pazarı Ne Zaman

Çiftçi ve köylülerin yetiştirmiş olduğu ürünlerin satışının yapıldığı Kazan pazarı bir çok doğal ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Direk doğadan tüketiciyle buluşturulan ürünler için pazar her hafta Salı günü kurulmaktadır.

Gölbaşı Karşıyaka Pazarı Hangi Gün

Eymir Mahallesi ve Park Eymir konutlarında kurulan Gölbaşı Karşıyaka pazarı artık Pazar günü değil Pazartesi günü kurulmaktadır. Aynı zamanda Cumartesi günü kurulan Eymir Semt pazarı artık Cuma günü kurulmaktadır.

Kızkalesi Pazarı Hangi Gün

Kızkalesi pazarı her hafta Cuma günü ve Çarşamba günü kurulmaktadır.

Kızılcahamam Halk Pazarı Hangi Gün

Normal şartlarda Pazar günleri kurulan pazarın artık Cuma günü kurulmaya başlandığı bilgisi verilmiştir. Yani Kızılcahamam pazarı artık Pazar günü değil Cuma günleri kurulmaktadır.

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.