Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Nasıl Gidilir

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Nerede, Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Nerede

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Birlik, Bahçeler Cd. No:5, 34230 Esenler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Nasıl Gidilir

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi nasıl gidilir, Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

33B Esenler Bilim Parkı
36CY Yenibosna Metro
92M Mecidiyeköy Metrobüs
55Y Yenibosna Metro
85T Harbiye
98G Giyimkent
146K Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
76O Cihangir Mahallesi / Son Durak Yönü
78 Başakşehir Metrokent
146T Boğazköy Son Durak – Başakşehir
HT6 Batışehir
31Y Toki Ayazma
33 Giyimkent
33M Giyimkent
33TE Hz.Ali Camii
33TM Giyimkent
33Y Eminönü
76A Vaditepe
89C Harbiye
89T Kanuni Sultan Süleyman

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi İletişim

Telefon: 0212 440 10 00

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın