Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nerede, Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nerede

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Akçaburgaz Mah. 1593. SK. NO:1 Esenyurt/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

142ES İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü
ES2 Tüyap / Büyükçekmece Yönü

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim

Telefon: (0212) 803 2696

Esenyurt Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın