Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nerede, Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nerede

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yeşilkent, 1880. Sk. No:73, 34517 Esenyurt/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi nasıl gidilir, Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

ES1Beylikdüzü Devlet Hastanesi
142BBelediye
145MGümüşsuyu Peron
HT29Kıraç / Son Durak Yönü
142TKanuni Sultan Süleyman

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi İletişim

Telefon: (0212) 689 85 55

Esenyurt İhsan Nakipoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın