Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Nerede, Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Nerede

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İstiklal Mah Meşrutiyet Caddesi, Lüle Sk. No:2, 34522 Esenyurt/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
ES2Tüyap / Büyükçekmece Yönü
HT29Kıraç / Son Durak Yönü
ES3Haramidere / Avcılar Yönü
429Kıraç / Son Durak Yönü
429Aİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü
Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
İSki Tesisleri3 dk yürüme
Büyük Ayazma Caddesi3 dk yürüme

Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0212 689 41 12