Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Nasıl Gidilir

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Nasıl Gidilir

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Nerede? Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır.  Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Nerede

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Emek, Tarih Blv No 4, 26080 Odunpazarı/Eskişehir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Nasıl Gidilir

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu nasıl gidilir, Eskişehir 24 Kasım İlkokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

48 Emek Mahallesi
43 Şehir Hastanesi
13 Yenikent
44 Diş Hastanesi
999S Şehir Hastanesi Yönü

 

Eskişehir 24 Kasım İlkokulu İletişim

  • Telefon: (0222) 250 90 89

 

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın