Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Nerede, Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Nerede

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Gültepe, Işıyan Sk. No:27, 26040 Odunpazarı/Eskişehir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

92KOdunpazarı – Erenköy
64SOdunpazarı – Mollaoğlu / Çanakkıran
72SOdunpazarı – Yukarı Kalabak
73SOdunpazarı – Demirli
77SKaracaşehir – Eski SSK
83SOdunpazarı – Dutluca
86SOdunpazarı – Kargın
11Odunpazarı
11Karacaşehir
17Orman Fidanlığı
4Muttalip
Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi İletişim

Telefon: (0222) 225 77 77

Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın