Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Nerede, Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Nerede

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yenikent, 26040 Odunpazarı/Eskişehir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

32Ihlamurkent
8KDiş Hastanesi
56SYenikent
63STerminal
2Diş Hastanesi
13Yenikent
26Tepebaşı – Diş Hastanesi (Kırmızı)
4475. Yıl – Diş Hastanesi (Mavi)
59SMuttalip – Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi İletişim

Telefon: (0222) 239 84 45

Eskişehir Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın