Geyikli Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Geyikli Nerede, Geyikli Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Geyikli Nereye Bağlı

Geyikli, Çanakkale’ye bağlıdır. Çanakkale’nin ilçesi olan Ezine’de bulunan Geyikli, Marmara bölgesinde bulunmaktadır. Rakımı 1 metre olan Geyikli 2014 sayımlarına göre toplamda 3,630 nüfusa sahiptir. Alan kodu 0286 olan Geyikli’nin plaka kodu 17’dir. Aynı zamanda posta kodu 17602’dir. Eyvah Eyvah, Eyvah Eyvah 2 ve Eyvah Eyvah 3 filmlerinin bir kısmı Geyikli’de çekilmiştir.

Çanakkale Geyikli Arası Kaç KM

Ezine ilçesine bağlı olan Geyikli bir tatil kasabasıdır ve Ezine ilçesine yaklaşık olarak 8 KM uzaklıktadır. Çanakkale il merkezineyse 52 KM uzaklıktadır. Yazlık sitenin bol olduğu Geyikli’nin plajları, koyları ve denizi oldukça meşhurdur.

Geyikli Otel Fiyatları

Oldukça muhteşem ve eşsiz bir güzelliğe sahip olan Geyikli köyü, koyu ve beldesi çok sık turistler tarafından ziyaret almaktadır. Geyikli’ye gelmeden önce otel ve pansiyon fiyatlarına göz atmanızı öneririz. Fakat bizler sizler için Geyikli otel fiyatlarını araştırdık, aşağıda paylaştık.

Geyikli’de bugün herhangi bir otelde kalmak isterseniz ortalama olarak vermeniz gereken ücret tek gece ve sadece konaklama olarak 300 TL ila 500 TL arasındadır. Eğer kahvaltı gibi hizmetlerden de faydalanarak bir otelde kalmak istiyorsanız tek geceliğine Geyikli otel fiyatları 900 TL ila 1500 TL arasında olacaktır. Tam pansiyon, yarım pansiyon veya 5 yıldızlı otel gibi seçeneklerde mevcuttur. Geyikli otel fiyatlarını, Geyikli otellerini, Geyikli pansiyon fiyatlarını internette araştırma yaparak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Geyikli Nerede

Geyikli nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Ezine, Çanakkale olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Geyikli Gezilecek Yerler

Çanakkale Geyikli gezilecek yerler konusunda bir rehbere ihtiyacınız varsa bizler sizlere kısa ve öz bir şekilde yardımcı olabiliriz. Geyikli’nin denizi, kumu ve güneşi oldukça ünlüdür. Buraya geldiğiniz zaman Geyikli koyuna mutlaka gitmenizi öneririz. Ek olarak aşağıda sizlere paylaşacağımız bölgeleri de gezerek Geyikli’yi tam anlamıyla gezmiş olursunuz.

Geyikli Gezilecek Yerler Listesi
 • Deve Güreşi Etkinlikleri
 • Pembe Göl
 • Antigonos Antik Kenti
 • Zeytin Festivali
 • Alexandria Troas
 • Mavi Bayraklı Plajı
 • Asilhan Bey Camii
 • Neandria Antik Kenti
 • Troya Antik Kenti
 • Tarihi Geyikli Hamamı
 • Eyvah Eyvah Parkı
 • Asırlık Palamut Ağacı

Geyikli Nasıl Gidilir

Geyikli nasıl gidilir, Geyikli yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Geyikli’ye gidebilmek için ilk önce Çanakkale’den Ezine ilçesine gitmeniz gerekir. Daha sonrasında şehir içi servisler ile Geyikli’ye çok kolay bir şekilde varabilirsiniz. Ezine ilçesinden Geyikli dolmuş veya minibüslerine binerseniz sizi durak olarak Geyikli’ye ulaştıracaktır. Aynı zamanda Geyikli’ye gitmek için Bozcaada vapurlarına da binebilirsiniz.

Geyikli Fotoğrafları

İnternette Geyikli köyüne ait bir çok fotoğraf bulabilirsiniz. Bizler sizler için internette araştırma yaptık ve Geyikli’nin fotoğraflarını sizlere aşağıda sunduk. Dilerseniz üzerlerine tıklayarak fotoğraf galerisinde gezinebilirsiniz.

Geyikli Tanıtım Videosu

Youtube ve diğer platformlarda Geyikli’ye ait tanıtıcı bir çok video bulunmaktadır. Bu videolar medya şirketleri veya kişisel kişiler tarafından çekiliyor. Fakat bizler sizler için araştırma yaparak Geyikli’yi en iyi şekilde tanıtan videoları aşağıda paylaştık. İzleyerek Geyikli hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

İçeriğimiz sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Geyikli nerede, Geyikli yol tarifi, Geyikli nereye bağlı, Geyikli nasıl gidilir konularında yardımcı olmuştur. Dilerseniz farklı bir içeriğimiz olan Adalara nasıl gidilir? Adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Geyikli hakkında daha fazla bilgi için Geyikli resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın