İstiklal Caddesi

Türkiye’nin en ünlü ve en çok bilinen caddesi hangisidir dersek hemen herkesin söylediği İstiklal Caddesi nerede ve nasıl gidilir?

İstiklal Caddesi Nerededir?

İstiklal Caddesi İstanbul ilimizde yer alır. İstanbul’da tek bir merkezden bahsetmek doğru değil ama İstiklal caddesi kesinlikle tek bir merkez ve Beyoğlu ilçesinde Taksim meydanından Galata Kulesine kadar uzanmaktadır.

İstiklal Caddesi Nasıl Gidilir?

Taksim meydanına gelebildiğiniz herhangi bir ulaşım aracıyla gelebilirsiniz. Otobüs, metrobüs ya da metro ile gelip buradan caddeye geçebilirsiniz. Hemen pek çok ünlü markanın mağazasını bu cadde üzerinde bulabilirsiniz.

İstiklal Caddesi pahalı mı?

İstiklal Caddesi yıllardır İstanbul’un ve Türkiye’nin en pahalı caddesi olma özelliğini koruyor.

İstiklal Caddesi Nerede, Nasıl Gidilir?
İstiklal Caddesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın