Keçiören Barış Manço Ortaokulu Nasıl Gidilir

Keçiören Barış Manço Ortaokulu Nerede, Keçiören Barış Manço Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Keçiören Barış Manço Ortaokulu Nerede

Keçiören Barış Manço Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, İncirli, 109. Sk. No:1, 06010 Keçiören/Ankara olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Keçiören Barış Manço Ortaokulu Nasıl Gidilir

Keçiören Barış Manço Ortaokulu nasıl gidilir, Keçiören Barış Manço Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Keçiören Barış Manço Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
288 Refik Saydam Cd.-Ulus-Kızılay
289 Sıhhiye
288-2 Refik Saydam Caddesi-Ulus-Kızılay(Telekomdan Başlar/Dönüş Servis Dışı)
288-6 Refik Saydam Cad.-Ulus-Kızılay(Semtten Başlar)
256 Atapark-19 Mayıs Cd.-Ulus-Kızılay
284 Esertepe-Kizilay-Bakanlik
286 Ovacik-Kizilay-Bakanliklar
284-6 Esertepe-Kızılay-Bakanlık

 

Keçiören Barış Manço Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
20955 – Sağlık Ocağı 3 dk yürüme
21296 – Kuşcağız Parkı 5 dk yürüme
20923 – Yoğurtçular 5 dk yürüme

 

Keçiören Barış Manço Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0312 379 10 10

post
Yorum yapın