Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Nerede, Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Nerede

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Tepebaşı, Sanatoryum Cd. 168/ A, 06290 Keçiören/Ankara olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
447Baraj Mh.-Toki 11.Etap-Hasköy-Ulus-Sıhhiye
494Kuzeykent-16.Etap-11.Etap-Hasköy-Ulus-Kızılay(Gamadan Başlar)

 

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
41299 – 12.Etap3 dk yürüme

 

Keçiören Katip Çelebi Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0312 358 82 85

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın