Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Nerede, Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Nerede

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Aşağıkaraman, Aşağıkaraman Köyü, 07070 Konyaaltı/Antalya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu nasıl gidilir, Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
503Otogar

 

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
12577 – Aşağıkaraman-83 dk yürüme

 

Konyaaltı Aşağıkaraman Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 02422500141

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın