Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Nerede, Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Nerede

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Altınkum, 439. Sk. No:40, 07070 Konyaaltı/Antalya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu nasıl gidilir, Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
TK51AOtogar – Doyran
521Otogar – Çağlarca
521AOtogar – Akdamlar
521BOtogar Depolama – Hacısekililer – Kum Mevkii
TK51Akdamlar
515AOtogar

 

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
14242 – Konyaaltı Atatürk Cd-135 dk yürüme
11643 – Yavuz Selim Cd-111 dk yürüme
11664 – Çakırlar-1111 dk yürüme

 

Konyaaltı Çakırlar Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0242 2292534

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın