Konyaaltı Hurma Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Hurma Ortaokulu Nerede, Konyaaltı Hurma Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Konyaaltı Hurma Ortaokulu Nerede

Konyaaltı Hurma Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Hurma, 07130 Konyaaltı/Antalya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Hurma Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Hurma Ortaokulu nasıl gidilir, Konyaaltı Hurma Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Konyaaltı Hurma Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
KC06Sarısu – Muratpaşa Belediyesi
UC32Sarısu Depolama – Demirciler Çarşısı
KM61Sarısu – Masa Dağı
ML22Meydan Depolama
GCK76AHurma
TK51Otogar – Akdamlar
TK51AOtogar – Doyran
515Otogar Depolama – Söğütcuması
515AOtogar Depolama – Söğütcuması

 

Konyaaltı Hurma Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
10475 – 252 Sk-62 dk yürüme
10453 – 252 Sk-52 dk yürüme
10474 – Boğaçay Cd-45 dk yürüme

 

Konyaaltı Hurma Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 02422593020

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın