Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Nasıl Gidilir

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Nerede, Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Nerede

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Uncalı, 1250. Sk. No: 16/1, 07050 Konyaaltı/Antalya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Nasıl Gidilir

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ nasıl gidilir, Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
TK36Otogar
AF04Banio Kavşağı
UC11Meydan Depolama
UC32Demirciler Çarşısı
KC34AAltıntaş
KC35AVarsak Altıayak
MF40Masa Dağı
503Otogar
AF04ABanio Kavşağı

 

 

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
12276 – 1270 Sk-14 dk yürüme
12470 – Gazi Mustafa Kemal Blv-67 dk yürüme
10405 – Gazi Mustafa Kemal Blv-89 dk yürüme

 

Konyaaltı MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ Telefon Numarası

Telefon: 02425020438

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın