Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Nerede, Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Nerede

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu nasıl gidilir, Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
KC06Sarısu
UC32Demirciler Çarşısı
ML22Meydan Depolama – Hurma
KM61Sarısu – Masa Dağı
GCK76AGüzeloba – Hurma
515Söğütcuması

 

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
11926 – 277 Sk-23 dk yürüme
10452 – 252 Sk-44 dk yürüme
12355 – 37 Cd-35 dk yürüme

 

Konyaaltı Saime Salih Konca Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 02422590200

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın