Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Nerede, Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Nerede

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Kuşkavağı Mh., 542. Sok., 8. Nolu Beach Park Karşıs, Konyaaltı/Antalya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Nasıl Gidilir

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu nasıl gidilir, Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
GCK76AGüzeloba
104Gürsu
VC53Türkay Kavşağı
VC59Konyaaltı Sahili
KC33Gürsu

 

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
14223 – Belediye Cd-43 dk yürüme
10517-Konyaaltı Akdeniz Blv-93 dk yürüme
14216 – Belediye Cd-93 dk yürüme
12093 – Belediye Cd-87 dk yürüme

 

Konyaaltı Z.Marsel Z.Denizhan Öner Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon:(0242) 229 01 38

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın