Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Nasıl Gidilir

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Nerede, Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Nerede

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, İnönü Erler Cad, Çağdaş Sk. No:44, 34295 Küçükçekmece/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Nasıl Gidilir

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu nasıl gidilir, Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
HT1 Hz.Ebubekir Camii
79G Kayaşehir
79Ş Topkapı / Son Durak(88-48a) Yönü
89YB Kanuni Sultan Süleyman
KÇ2 Kanuni Sultan Süleyman
MR42 Kartaltepe / Atakent Yönü
89K Aksaray Peron
98AB Şirinevler
89M Zeytinburnu
98MB Marmara Sanayi Sitesi

 

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Aşura Meydanı / Çobançesme-Halkalı Yönü 3 dk yürüme
İNönü Mahallesi 7 dk yürüme
Basın Ekspres Yolu / Tevfıkbey Mah.-Halka Yönü 7 dk yürüme

 

Küçükçekmece 75. Yıl Sefaköy İmam Hatip Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0212 696 82 88

post
Yorum yapın