Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Nasıl Gidilir

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Nerede, Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Nerede

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Atakent, 4. Cd. NO:31/3, 34200 Küçükçekmece/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Nasıl Gidilir

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ nasıl gidilir, Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
MK16 Olimpiyatköy Metro
89A Kanuni Sultan Süleyman
89B Aksaray Peron
98TB Fatih Mahallesi
143 Mehmet Akif İNan İmam Hatip Ortaokulu
BN1 Mehmetçik Sokak
MİNİBÜS: A-213 Küçükçekmece
89F Küçükçekmece Marmaray

 

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Sel Sokak / Aksaray Kanarya Yönü 5 dk yürüme
Aşık Veysel / Halkalı Yönü 11 dk yürüme
Kaptan / Zeytinburnu Yönü 12 dk yürüme
Küçükçekmece Marmaray 15 dk yürüme

 

Küçükçekmece ATAKENT ANADOLU LİSESİ Telefon Numarası

Telefon: 02128099197