Küçükçekmece Ortaokulu Nasıl Gidilir

Küçükçekmece Ortaokulu Nerede, Küçükçekmece Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Küçükçekmece Ortaokulu Nerede

Küçükçekmece Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Fatih, Fatih Mh 27 Mayıs Cad, Meltem Sk. No:13, 34290 Küçükçekmece/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Ortaokulu Nasıl Gidilir

Küçükçekmece Ortaokulu nasıl gidilir, Küçükçekmece Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Küçükçekmece Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
MİNİBÜS: A-08Sefaköy
98TBFatih Mahallesi
143Mehmet Akif İNan İmam Hatip Ortaokulu
BN1Mehmetçik Sokak

 

Küçükçekmece Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Fatih Mahallesi17 dk yürüme
Soğuksu / Halkalı Yönü26 dk yürüme

 

Küçükçekmece Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0212 592 00 49

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın