Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Nasıl Gidilir

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Nerede, Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Nerede

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Halkalı Merkez, Tuna Cd. No:1, 34303 Küçükçekmece/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Nasıl Gidilir

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU nasıl gidilir, Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
HT1 Hz.Ebubekir Camii
89YB Kanuni Sultan Süleyman
79G Kayaşehir
79Ş Topkapı / Son Durak(88-48a) Yönü
89K Aksaray Peron
98AB Şirinevler
KÇ2 Kanuni Sultan Süleyman
MR42 Kartaltepe / Atakent Yönü

 

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Orkide 1 dk yürüme
İNönü Mahallesi 4 dk yürüme

 

Küçükçekmece SULTAN REŞAT ORTAOKULU Telefon Numarası

Telefon: 02124951018

post
Yorum yapın