Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Nasıl Gidilir

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Nerede, Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Nerede

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, İstasyon, 4. Okul Sk No:4, 34303 Küçükçekmece/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Nasıl Gidilir

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu nasıl gidilir, Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
89BS T.O.K.İ. Konutları / Yenibosna Metro Yönü
BN1 Mehmetçik Sokak
MR42 Kartaltepe / Atakent Yönü
76V Vaditepe
79Y Kayabaşı Kiptaş Peron
98S Kanuni Sultan Süleyman
143 İstoç Metro
H-3 Gümrük / Emınönü Yönü
MK16 Küçükçekmece Metrobüs / Avcılar Yönü

 

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Göl Konutları / Sefaköy Yönü 3 dk yürüme
Bezirganbahçe Toki 3 dk yürüme

 

Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0212 472 99 90

post
Yorum yapın