Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Nerede, Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Nerede

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İdealtepe, İdealtepe Mh Bağdat Caddesi, Narin Sk. No:2, 34841 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu nasıl gidilir, Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

16 Pendik
17 Pendik
17S Üstbostancı
252 Kartal
17L Lojman Çıkışı / Lojmanlar 17l Yönü
19FB Üsküdar Caddesi
KM41 Üstbostancı
4 Maltepe Peronlar / Peron Yönü
E-9 Bostancı / Kadıköy Yönü
16D Kadıköy

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Elginkan İlkokulu 2 dk yürüme
Gümüşçü Sokak / Kartal 123 Yönü 8 dk yürüme
İDealtepe 17 dk yürüme

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0216 366 01 88

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın