Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Nasıl Gidilir

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Nerede, Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Nerede

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Feyzullah, Serap Cd. No:60, 34843 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Nasıl Gidilir

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu nasıl gidilir, Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

16Kadıköy
17Pendik
17SÜstbostancı
252Kartal
4İskele
E-9Sabiha Gökçen Havalimanı
16DKadıköy

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Yüzevler / Pendık Yönü6 dk yürüme
Adatepe Sahil14 dk yürüme

Maltepe İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0216 441 96 19

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın