Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Nasıl Gidilir

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Nerede, Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Nerede

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Gülensu, Ümit Kaftancıoğlu Cd. No:48, 34848 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Nasıl Gidilir

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu nasıl gidilir, Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

KM47Gülensu Mahallesi
133GGülensu Mahallesi
19ZKiptaş Sitesi
KM43Meslek Yüksek Okulu / Maltepe Yönü
133FAcarlar Sitesi

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Gülsuyu Mahallesi9 dk yürüme
Şehit P. H. Fidan Yokuşu13 dk yürüme

Maltepe Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0216 427 44 06

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın