Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Nerede, Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Nerede

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Cevizli, Talatpaşa Cd No:20, 34846 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nasıl gidilir, Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

16Kadıköy
16AHarem Peron 3 / Kadıköy Yönü
17Kadıköy
17SÜstbostancı
133FAcarlar Sitesi
133GGülensu Mahallesi
133NMeslek Yüksek Okulu / Maltepe Yönü
252Şişli Camii

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi En Yakın Otobüs Durakları

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi5 dk yürüme

Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0216 441 22 25

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın