Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Mert Yazıcıoğlu filmleri ve tv dizileri konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde değerli ziyaretçilerimize Mert Yazıcıoğlu filmleri ve TV dizileri konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Mert Yazıcıoğlu kimdir, Mert Yazıcıoğlu sevgilisi, Mert Yazıcıoğlu nereli, Mert Yazıcıoğlu oynadığı filmler, Mert Yazıcıoğlu oynadığı diziler neler? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dizi camiasının son günlerde en çok dikkat çeken isimlerinden bir tanesi olan Mert Yazıcıoğlu, Aşk 101 dizisiyle popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Mert Yazıcıoğlu hakkında dizi izleyicileri her gün yeni bir araştırma yapıyorken en çok merak edilen soruysa; ‘’Mert Yazıcıoğlu oynadığı diziler, Mert Yazıcıoğlu oynadığı filmler’’ oldu. Mert Yazıcıoğlu filmleri ve TV dizileri konusunda bu içeriğimiz sizlere doğru veriyor!

Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri
Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

Mert Yazıcıoğlu hem ülkesinde hem de dünya çapında başarı kazanmış ödüllü bir Türk oyuncudur. En çok Mustang, Süt ve Üç Kız Kardeşin Hikayesi gibi eleştirmenlerce beğenilen filmlerdeki rolleriyle tanınmaktadır

Yazıcıoğlu ilk olarak Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği 2011 yapımı Ahlat Ağacı filmindeki performansıyla tanındı. Bunu, kendisine Avrupa Film Ödülü adaylığı kazandıran uluslararası başarıya sahip Mustang filmindeki başrolüyle takip etti. 2017’de gişe rekorları kıran Süt’te İsmail Hacıoğlu ile birlikte rol aldıktan sonra Elçin Sangu ve Çağatay Ulusoy ile birlikte üç Kız Kardeşin Hikâyesi, 2019 yılında Türkiye’nin en çok hasılat elde eden filmi oldu

Yazıcıoğlu ayrıca Aşk ve Mavi, Kuzey Yıldızı ve Kimse Bilmez gibi çok sayıda televizyon dizisinde rol aldı. Biri Aşk ve Mavi’deki rolüyle, diğeri de 2020 yapımı dram dizisi Masumlar Apartmanı’ndaki performansıyla olmak üzere En İyi Erkek Oyuncu dalında iki Altın Kelebek Ödülü kazanmıştır.

Mert Yazıcıoğlu Filmleri ve TV Dizileri

Başarılı oyuncu bugüne kadar bir çok film ve dizi de başrol oynadı. 2008’den bu yana her film ve TV dizisinde üstün rolleriyle göz önüne çıkan Mert Yazıcıoğlu’nun oynadığı filmler ve tv dizilerini aşağıda sizlere listeli halde paylaştık.

  • Karagül (TV Dizisi 2012)
  • Mehmed Bir Cihan Fatihi (Korkut, TV Dizisi 2018)
  • İyi Oyun (Cenk, TV Dizisi 2020)
  • Bir Annenin Günahı (TV Dizisi 2020)
  • Aşk 101 (Sinan,Netflix Dizisi 2021)
  • Darmaduman (TV Dizisi 2022)
  • Ölüm Zamanı (TV Dizisi 2022)
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz (Sinema Filmi 2022)
  • Bir Litre Gözyaşı: ( Sinema Filmi 2022)

Film ve diziler haricinde başrol bir yana kameramanlık görevini de üstlenen Mert Yazıcıoğlu’in kamera asistanı olduğu bir çok film ve dizi bulunmaktadır.

Mert Yazıcıoğlu Nereli?

Mert Yazıcıoğlu, 1993 yılında İstanbul’un Bakırköy semtinde dünyaya gözünü açmıştır.

Mert Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?

Demir 1993 yıl doğumludur. 2022 yılı itibariyle genç ve yakışıklı oyuncu 29 yaşındadır.

Mert Yazıcıoğlu Sosyal Medya Hesapları

Mert Yazıcıoğlu Demir instagram, Twitter veya Youtube hesapları internette çok fazla araştırılmaktadır. Hayranı epey bir fazla olan Demir’in sosyal medya hesaplarını sizler için aşağıda paylaştık.

Mert Yazıcıoğlu Kime Benziyor?

Yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu Amerikalı aktör Brendan Fraser‘a ikizi kadar benzetiliyor.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın