Olimpiyat Stadına Nasıl Gidilirr? Nerede? Yol Tarifi

Olimpiyat stadına nasıl gidilir diyorsanız derbi günü bugündür. Olimpiyat Stadı İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunmaktadır. Tam adı Atatürk Olimpiyat Stadı diye bilinmektedir. Birçok derbi ve kutlamalara şahitlik eden bu büyük stad size rüya gibi bir ambiyans yaşatacaktır.

Olimpiyat Stadı Nerede

Olimpiyat Stadı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Ziya Gökalp, 34490 Başakşehir/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Olimpiyat Stadı Metro Nasıl Gidilir

Atatürk Olimpiyat Stadı’na M3 metro hattını kullanarak gitmeniz mümkündür. M3 metro hattına Yenikapı-Kirazlı, Mahmutbey, İkitelli Sanayi İstasyonlarında aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile İstanbul Anadolu yakasından Yenikapı’da inenler buradan hemen Kirazlı metrosuna binebilirsiniz. Kirazlı istasyonundan ise kolaylıkla M3 Hattına geçiş sağlayabilirsiniz.

Olimpiyat Stadına Nasıl Gidilir?

Olimpiyat Stadı nasıl gidilir, Olimpiyat Stadı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Olimpiyat Stadı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
MK2Olimpiyatköy Metro – Sondurak Yönü
MK11Olimpiyatköy Metro – Sondurak Yönü
MK12Tepe İlkokulu – Bayramtepe Yönü
MK13İbrahim Koçaslan Ortaokulu – Yenibosna Metro Yönü
MK14Vaditepe 3.Bölge – Vaditepe Yönü
MK15Boğazköy Son Durak – Son Durak Yönü
MK16Küçükçekmece Metrobüs – Avcilar Yönü
36FCebeci Peronlar – Son Durak Yönü
HS1Yenibosna Metro – Son Durak(82b) Yönü
36ASSefaköy Merkez – Sirinevler Yönü
79FYYenibosna Metro – Son Durak (Ht15) Yönü
79KMercan Sitesi – Kayabasi Kiptas Yönü

Olimpiyat Stadı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Olimpiyatköy Metro – Sondurak Yönü2 dk yürüme
Stat Yolu – Kayasehir Yönü6 dk yürüme

“Olimpiyat Stadına Nasıl Gidilirr? Nerede? Yol Tarifi” üzerine bir yorum
Yorum yapın