Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Nerede, Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Nerede

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Pınarbaşı, Bayramyeri Cd. 16-1, 16040 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu nasıl gidilir, Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
4/AÜmran Sönmez Onkoloji Hastanesi – Kent Meydanı / Ring
4/İDemirkapı – Atatürk Caddesi / Ring
60/BSoğukpınar
60/Kİvazpaşa Caddesi
4/BÇekirge Devlet Hastanesi – Mollaarap / Ring
G/1Kuştepe – Devlet Hastanesi / Ring
G/2Kestanelik Caddesi – Devlet Hastanesi / Ring
B/38Karamustafa

 

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Alacahirka2 dk yürüme
İvazpaşa Mezarliği5 dk yürüme

 

Osmangazi Ahi Hasan Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0224 221 40 47

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın