Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Nerede, Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Nerede

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Barbaros Mah, Cumhuriyet Cd. No:97, 16245 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi nasıl gidilir, Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
H/1Üniversite İstasyonu
17/DDemirtaş (Timurtaşpaşa’Dan Başlar)
19/Bİsmetiye – Atatürk Caddesi / Ring
17/CTerminal – Demirtaş / Ring

 

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Cumhuriyet Cd. 52 dk yürüme
2.Cd.5 dk yürüme

 

Osmangazi Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 262 11 26

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın