Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Nerede, Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Nerede

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Altınova, Kıta Sk. No:50, 16250 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu nasıl gidilir, Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
3/İAltınova
18Buttim Kültür Merkezi
18/BSiteler
18/İAltınova – Atatürk Caddesi / Ring
98Siteler
19/AUlaşım Daire Başkanlığı – Atatürk Caddesi / Ring
19/İBaşaran – Atatürk Caddesi / Ring
43/AAcemler

 

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Ali Galip Yaldiz Cd.2 dk yürüme
Başaran 62 dk yürüme
Ender Cd. 44 dk yürüme
Yeşilova5 dk yürüme

 

Osmangazi Dr.Ayten Bozkaya Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0224 216 06 00

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın