Osmangazi Dürdane Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Dürdane Ortaokulu Nerede, Osmangazi Dürdane Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Dürdane Ortaokulu Nerede

Osmangazi Dürdane Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Dürdane, 16370 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Dürdane Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Dürdane Ortaokulu nasıl gidilir, Osmangazi Dürdane Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Dürdane Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
101Gemlik – Merinos İstasyonu
102Kurşunlu – Merinos İstasyonu
105Gemlik – Uludağ Üniversitesi
401Terminal – Orhangazi

 

Osmangazi Dürdane Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Kuştilli16 dk yürüme

 

Osmangazi Dürdane Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0224 292 20 77

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın