Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Nerede, Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Nerede

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Hamitler, Kutlukbey Cd. No:135, 16160 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu nasıl gidilir, Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
B/16-A Akyıldız Caddesi
B/17 Hamitler Pazar Yeri – Doburca / Ring
B/24 Uludağ Üniversitesi
B/25 2. Meşe Caddesi – Atatürk Caddesi / Ring
97 Emek
97/G Terminal – Bademli Kavşağı / Ring
B/16-B Osmangazi Toki
35/H Kent Meydanı
40/H Hamitler Toki – Devlet Hastanesi / Ring
B/40 Yenibağlar – Atatürk Caddesi / Ring

 

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Üstüm Sk. 2 dk yürüme
Yaman Cd. 4 3 dk yürüme
Osmangazi Toki 1 4 dk yürüme
Hacıbektaş Cd. 10 dk yürüme

 

Osmangazi Erdem Bayazıt Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0224 247 77 71

post
Yorum yapın