Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Nerede, Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Nerede

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Nilüfer, Altınay Sk., 16265 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu nasıl gidilir, Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
14/N Aksungur – Atatürk Caddesi / Ring
14/L-2 Nilüferköy – Atatürk Caddesi / Ring

 

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Nilüferköy Çeşme Dur. / Nilüferköy Yönü 2 dk yürüme

 

Osmangazi Nilüfer Mukaddes Yazıcılar Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0224 244 88 56

post
Yorum yapın