Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Nerede, Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Nerede

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Başaran, 1. Hakan Cd. No:74, 16240 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Nasıl Gidilir

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu nasıl gidilir, Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
19/EÇekirge Devlet Hastanesi
98Siteler
19/İBaşaran – Atatürk Caddesi / Ring
19/AUlaşım Daire Başkanlığı – Atatürk Caddesi / Ring

 

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Başaran Sağlık Ocağı1 dk yürüme
Başaran Muhtarlığı3 dk yürüme
Ender Cd. 45 dk yürüme

 

Osmangazi Şehit Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0224 271 66 30

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın