Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nerede, OsmangaziŞehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nerede

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Yeniceabat, Yeniceabat Cd. NO:116, 16190 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
15Armutköy – Atatürk Caddesi / Ring
15/HArmutköy – Devlet Hastanesi / Ring
17/YTerminal – Yunuseli / Ring
97/ATerminal (Hamitler Pazar Yeri Kalkışlı)

 

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Yeniceabat Btso Eğitim Kompleksi10 dk yürüme
Yeniceabat A.L.10 dk yürüme

 

Osmangazi Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 248 60 00

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın