Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Nerede, Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Nerede

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Yenikent, 735. Sk., 16160 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
B/12 Hamitler Toki – Organize Sanayi İstasyonu
40/H Hamitler Toki – Devlet Hastanesi
97/A Hamitler Toki – Terminal

 

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adı Mesafe
Yenikent Mah. 10 2 dk yürüme

 

Osmangazi Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 244 06 03

post
Yorum yapın